Ponowna ocena wniosku

Na swoim XI posiedzeniu Rada WLGD Kraina Lasów i Jezior dokonała ponownej oceny wniosku o przyznanie pomocy złożonego w ramach naboru nr 8/2018.

Czytaj więcej
Harmonogram naborów wniosków

Harmonogram planowanych naborów wniosków o udzielenie wsparcia na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność w latach 2016-2022.

Czytaj więcej
Formularze wniosków

Poniżej podajemy link do podstrony Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zawierającej aktualne formularze wniosków i instrukcje do nich.

Czytaj więcej
Wynik naboru wniosków nr 8/2018

W dniu 13 grudnia 2018 r., na swym X posiedzeniu Rada WLGD Kraina Lasów i Jezior dokonała oceny wniosków o przyznanie pomocy złożonych w naborze nr 8/2018 dla Przedsięwzięcia 2.1.1. Zakładanie nowej działalności gospodarczej.

Czytaj więcej
Ogłoszenie o naborze wniosków nr 8/2018

Wielkopolska Lokalna Grupa Działania KRAINA LASÓW I JEZIOR informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy w ramach wdrażania Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność (LSR) Krainy Lasów i Jezior na Przedsięwzięcie 2.1.1. Zakładanie nowej działalności gospodarczej.

Czytaj więcej
Zapisy na bezpłatne szkolenia

W związku ze zbliżającym się naborem wniosków o przyznanie pomocy w ramach wdrażania LSR Krainy Lasów i Jezior na przedsięwzięcie 2.1.1 Zakładanie nowej działalności gospodarczej zapraszamy na bezpłatne szkolenia i warsztaty dla potencjalnych beneficjentów tego działania.

Czytaj więcej
Wynik naboru wniosków nr 7/2018

W dniu 3 sierpnia 2018 r., na swym IX posiedzeniu Rada WLGD Kraina Lasów i Jezior dokonała oceny wniosków o przyznanie pomocy złożonych w naborze nr 7/2018 dla Przedsięwzięcia 2.1.2. Rozwój istniejących przedsiębiorstw.

Czytaj więcej
Informacja o zakończonym naborze wniosków

Zakończył się nabór wniosków o przyznanie pomocy w ramach wdrażania Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność (LSR) Krainy Lasów i Jezior objętej Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

Czytaj więcej